Вітаю Вас!

Давайте знайомитись, мене звуть Євгенія , і я ведуча та координатор свят! Вже більш понад 15 років, я працюю у цій сфері, кожне свято оригінальне та неповторне , а як інакше адже двох однакових людей також не буває так і свята мають бути різними . Ви в мене спитаєте , чим я краще за інших і чому ви маєте обрати саме мене? Я відповім, звичайно вирішувати тільки вам на кому зупиняти ваш вибір, але , що я точно можу вам гарантувати, зі свого боку, так- це неповторний і індивідуальний сценарій вашого свята де буде весело і цікаво вам і кожному вашому гостю не зважаючи на те скільки йому років 5 чи 55. Я допоможу вам у підготовці до свята і з коордионую його так, щоб вам меньше було турбот. І разом ми зробимо незабутнє свято саме для вас.

Почему стоит останавить выбор на мне?

Я профессионал своего дела, у меня большой опыт за плечами, который помогает мне все более совершенствоваться с каждым проведенным праздником. Моя самая главная задача сделать ваш праздник, праздником вашей мечты, и может и не скромно, но мне это удается.

Ведущая на свадьбы ,юбилеи корпоративы Евгения Паталах-Это новые сценарии, интересные и неповторимые  праздники, море ярких и позитивных эмоций.

Как организовать свадьбу? Заказать ведущего в Киеве? Какукрасить ресторан на свадьбу и корпоратив, Как сделать праздник не забываемым и интересным?.

×
У вас есть вопрос? Мы вам перезвоним.